Informace o nákupu

dodací lhůty
doprava
platba
reklamace
poučení o právu na odstoupení od smlouvy
obchodní podmínky
údržba baterií

dodací lhůty  Veškeré zboží je zahraničního původu a dovážíme ho v pravidelných intervalech. Pokud není zboží skladem, prosím kontaktujte nás ohledně termínu jeho naskladnění.
doprava Česká pošta
  Balík na poštu, hmotnost do 30 kg: 129 Kč s DPH.
Balík do ruky, hmotnost do 50 kg: 149 Kč s DPH.
Maximální součet stran je 240 cm, jedna strana max. 180 cm.
  Spediční služby
  Zásilky nad 50 kg a nadrozměrné zásilky: 1290 Kč s DPH.
  Doprava zdarma
  Při odběru nad 10.000 Kč bez DPH je doprava zdarma.
  Doporučení při převzetí zásilky
  Zkontrolujte si pečlivě neporušenost obalu - zda obal není promáčknutý, proražený, protržený, pokrčený nebo zda na něm nejsou jiné stopy po možném poškození. Může to být známka neopatrného zacházení při přepravě a vzhledem k tomu, že se jedná o citlivé zboží, může být zboží při přepravě poškozeno.
  Pokud při kontrole zjistíte jakýkoliv náznak poškození obalu či možného poškození zboží, trvejte na sepsání reklamačního protokolu s dopravcem nebo své výhrady přesně popište do přepravního listu s tím, že zboží přebíráte s výhradami.
platba dobírkou (+30 Kč s DPH)
převodem (bez poplatku)
reklamace       V případě reklamace se prosím obraťte na naše pracovníky na telefonním čísle +420 602 608 790 nebo e-mailem na adresu sesto@sesto.cz, kde vám poskytneme asistenci při řešení vaší reklamace. Záruční lhůty mohou být u různých sérií odlišné, minimálně jsou však 24 měsíců. Pokud je záruční lhůta delší, je tato informace uvedena v záručním listu spolu s podmínkami platnosti prodloužené záruky.

Reklamační řád najdete zde.
poučení o právu na odstoupení od smlouvy najdete zde.
obchodní podmínky najdete zde.
 
údržba baterií                                       Povrchy baterií vodovodních baterií doporučujeme čistit mýdlovou vodu. Jako čistící pomůcky doporučujeme bavlněné či jiné utěrky určené k čištění citlivých povrchů. K dokonalé čistotě baterie pomáhá pravidelné čištění.
  Povrchy baterií se nesmí za žádných okolností čistit agresivními prostředky obsahující chlor, louhy a žíraviny. Některé typy povrchů mohou s těmito chemickými látkami reagovat a může dojít k poškození povrchů (fleky, zmatnění, změna barvy).
  Povrchy nesmí být ošetřovány čistícími prostředky obsahující abrazivní plnivo (např. brusné písky), které by mohlo povrch baterií poškrábat nebo zcela odstranit. Na baterie se nesmí používat čistící pomůcky s abrazivní strukturou (houbičky, drátěnky, cokoliv co obsahuje kovové či pískové plnivo).
  Nepoužívejte na baterie kyselinu octovou či čistící prostředky obsahující kyselinu octovou.
  Všechny baterie s přívody k rohovým ventilům doporučujeme připojit k rohovým ventilům se sítkem proti mechanickým nečistotám. Výrazně se tím prodlouží životnost kartuše baterie. U rohových ventilů bez sítka mohou případné nečistoty z vodovodního řádu poškodit kartuši baterie. Rovněž doporučujeme instalaci sítka proti mechanickým nečistotám či filtru na hlavní přívod vody do domu.
  Pokud se na bateriích objevují minerální usazeniny, doporučujeme vodu na přívodu do baterie upravit příslušným filtrem proti těmto minerálním látkám. Tímto se prodlouží životnost kartuše baterie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook